Czyszczenie elewacji

MYCIE ELEWACJI

Specjalizujemy się w czyszczeniu powierzchni pionowych - elewacji, fasad, ścian, dachów. W zależności od potrzeby i specyfiki zlecenia, wykonujemy zlecenia w każdych warunkach terenowych. Używamy jednynie markowych, sprawdzonych produktów. Wiemy, jak ważne jest użycie odpowiednich środków czyszczących i jak wiele zależy od systematycznej pracy. Podejmujemy się wymagających i trudnych zleceń. Zabrudzenie likwiduje się, myjąc ściany wodą pod ciśnieniem. Używamy do tego myjek ciśnieniowych. Do wody dodajemy specjalnego środka do mycia fasad. Czyszczona powierzchnia powinna być w następnej kolejności dokładnie przemyta czystą wodą i pozostawiona do wyschnięcia. eżeli zabrudzenia są niewielkie, samo mycie może się okazać w pełni wystarczające. Jeżeli zabrudzenia są niewielkie, samo mycie może się okazać w pełni wystarczające. Mycie i malowanie to właściwie typowy zabieg konserwacyjny, który powinien być przeprowadzany regularnie co kilkanaście lat.


USUWANIE GLONÓW I PLEŚNI

Wprzypadku gdy na ścianie rozkwitło życie w postaci skupisk grzybów pleśniowych lub glonów, konieczne będzie odkażanie. Służą do tego odpowiednie preparaty zwalczające tego typu organizmy. Preparaty, których używamy do zwalczania wszelkiego rodzaju porostów, umożliwiają późniejsze malowanie elewacji i nie mają wpływu na trwałość farby.


MALOWANIE ELEWACJI

Bardzo często po wyczyszczeniu elewacji konieczne będzie jej pomalowanie. Należy przedtem uzupełnić wszelkie ubytki, pęknięcia i rysy. Używamy do tego zapraw akrylowych o dużej elastyczności lub kitów akrylowych. Rodzaj farby elewacyjnej dobieramy do rodzaju tynku. Szczególną uwagę zwracamy na to, czy farby zostały przebadane w zakresie podatności na rozwój grzybów pleśniowych i glonów.

 

Reklama

 

Reklama

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem