Gotele

TRAWERTYN

 

Trawertyn OPTIMUM to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych, pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wżerów. Występuje w formie sypkiej i gotowym naturalnym kolorze. Wykonana powierzchnia powinna być zabezpieczona bezbarwnym Lakierem Brillare lub/i wybarwiona jednym z kolorantów.

 

 

 


STARY TYNK

 

Zaletą Starego Tynku jest wysoka elastyczność i możliwość dowolnego kreowania struktury.
Stary Tynk to mineralny, cienkowarstwowy tynk strukturalny przeznaczony do aplikacji pacą stalową, bądź plastikową. Stary Tynk tworzy na ścianie powłokę opartą o naturalne minerały wzbogacone celulozą, do wykonywania efektu rustykalnego tynku. Produkt jednocześnie wypełnia ubytki, pęknięcia i maskuje nierówności podłoża. Dodatkowo można kreować i tworzyć wzory do 8 godzin po aplikacji starego tynku na powierzchnię ściany. Efekt końcowy uzyskujemy przez zabarwienie powierzchni wyschniętego tynku za pomocą różnokolorowych Wosków lub Lakierów perłowych. Stary Tynk daje nieograniczone możliwości kreowania struktury oraz posiada wysoką elastyczność nawet w przypadku silnych naprężeń ścian budynku.

 

 

 

 

STIUK WENECKI

 

Za pomocą Stiuku Weneckiego, możemy stworzyć na dekorowanej powierzchni charakterystyczną dla marmuru idealnie gładką, szklistą powłokę, zachowując efekt głębi poszczególnych warstw oraz typowe dla marmuru żyłki oddzielające kolejne płaszczyzny. Produkt przeznaczony do podłoży mineralnych takich jak: odpowiednio przygotowane i zagruntowane Gruntem Murano tynki piaskowo wapienne, płyty kartonowo-gipsowe, ściany betonowe. W szczególności polecany do dekoracji filarów i łuków. Naturalny produkt, na bazie mączki marmurowej, dostępny w 29 kolorach lub jako biała masa do samodzielnego barwienia odpowiednimi pigmentami. Ostateczny połysk i odporność na kontakt z wodą nadaje woskowanie preparatem Wosk Bassano.

Zastosowanie: produkt przeznaczony do podłoży mineralnych, odpowiednio przygotowane i zagruntowane gruntem Murano takich jak: tynki piaskowo wapienne, płyty GK, ściany betonowe.

 
 


FARBA PIASKOWA

 

Za pomocą Farby Piaskowej można wykreować na malowanej powierzchni charakterystyczną szorstką teksturę piaskowca, która stworzy niepowtarzalną atmosferę wnętrza. Zaleca się aplikację, przy pomocy mini-ławkowca, na zagruntowane lub wcześniej malowane (białe) podłoże wewnętrzne: tynk, płyty gipsowo -kartonowe, powierzchnie betonowe. Farba dostępna w 14 podstawowych kolorach. Ściana pokryta Farbą Piaskową jest łatwiejsza do utrzymania w czystości. Umiejętnie ukrywa mniejsze nierówności i niedoskonałości dekorowanej powierzchni. Ewentualne zabrudzenia można usunąć wilgotną szmatką. Farba Piaskowa jest produktem ekologicznym, wodo rozpuszczalnym, po wyschnięciu odporna na zmywanie.

Zastosowanie: Pokoje mieszkalne, pokoje gościnne, biura, pokoje hotelowe.

 

 

 


GLINKA WENECKA

 

Produkt występuje w 12 gotowych do aplikacji kolorach lub jako biała baza do indywidualnego barwienia ogólnodostępnymi pigmentami do farb wewnętrznych. Farba zawiera także charakterystyczne białe żelki, które po roztarciu specjalną packą tworzą na powierzchni białe plamy i przejścia tonalne koloru bazowego. Uzyskana dzięki niej powłoka jest wodoodporna i łatwa do utrzymania w czystości. Produkt przeznaczony na pokryte uprzednio Gruntem Murano powierzchnie ścian i sufitów.

Zastosowanie: produkt przeznaczony do podłoży mineralnych, odpowiednio przygotowane i zagruntowane gruntem Murano takich jak: tynki piaskowo - wapienne, płyty GK, ściany betonowe.

 

 

 


LAKIER ANTICCO

 

Przeznaczony do dekoracji ścian, sufitów, filarów, elementów sztukaterii, drzwi, ościeżnic, mebli oraz płótna malarskiego. Efekt antycznej farby polega na połączeniu na zasadzie kontrastu 2 kolorów farby akrylowej lub Lakieru Perłowego. Między nie nakładana jest warstwa bezbarwnego Lakieru Anticco, który spowoduję spękanie ostatniej, wierzchniej warstwy. Po całkowitym wyschnięciu całość możemy zabezpieczyć preparatem Latex, który stworzy bezbarwną warstwę zabezpieczającą.

Zastosowanie: Lakier Anticco jest przeznaczony do uzyskania dekoracyjnych efektów w postaci imitacji naturalnie spękanej, antycznej farby. Przeznaczony do dekoracji ścian, sufitów, filarów, elementów sztukaterii, drzwi oraz ościeżnic, mebli oraz płótna malarskiego.

 

 

 


TAPETA NATRYSKOWA GOTELE

 

Tapeta natryskowa Gotele może być nakładana bezpośrednio na zagruntowany beton, tynk, gips czy płyty kartonowo – gipsowe. Po nałożeniu produktu uzyskujemy dekoracyjną strukturę, która posiada dobre właściwości niwelujące nierówności dekorowanych powierzchni. Przygotowanie podłoża nie wymaga dodatkowych nakładów pracy, nie ma konieczności wcześniejszego nałożenia gładzi gipsowej. Tapeta Natryskowa GOTELE standardowo produkowana jest w kolorze białym. Półpłynny materiał można barwić na żądany kolor we własnym zakresie, używając pigmentów przeznaczonych do farb wodorozcieńczalnych. Powierzchnia tapety jest odporna na ścieranie i może „oddychać” . Dodatkowo można ją pokryć bezbarwnym Lakierem Akrylowym LATEX, uzyskując w ten sposób powłokę odporną na wilgoć i zabrudzenia czy też produktem BROKAT. Powierzchnię tapety Gotele można kilkakrotnie odnowić przez pomalowanie większością farb dostępnych na rynku. Do prawidłowego nakładania tapety konieczne są specjalne narzędzia pneumatyczne – Pistolet K-12. To dzięki nim uzyskujemy charakterystyczną strukturę.

Zastosowanie: ciągi komunnikacyjne, klatki schodowe, biura, hotele, obiekty i pomieszczenia użyteczności publicznej itp.

 

 

Reklama

 

Reklama

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem