Hydropiaskowanie

Jest to technika czyszczenia powierzchni mieszaniną wody i piasku podawane pod ciśnieniem za pomocą specjalistycznych urządzeń. Głównie wykorzystuje się do czyszczenia fasad budynków oraz wszelkich budowli wykonanych z cegły, kamienia czy betonu.

W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni oraz nagromadzonego brudy wykorzystujemy metodę hydropiaskowania wysokociśnieniowe oraz niskociśnieniowe. Dzięki możliwości regulacji ciśnienia podawanej mieszanki można czyścić powierzchnie ceglane, z piaskowca, wykonane z kamienia naturalnego itp. nie uszkadzając ich powierzchni. Ta technika czyszczenia powierzchni pozwala na usuwanie nawet najtrwalszych zabrudzeń dzięki czemu obiekty czyszczone zyskują swój dawny wygląd.

Hydropiaskowanie niskociśnieniowe - piaskowanie niskociśnieniowe jest najczęściej stosowaną metodą czyszczenia w odnowie i renowacji obiektów zabytkowych. Dzięki niskociśnieniowej technologii piaskowania - regulacja ciśnienia od 0,1 bara - nie następuje uszkodzenie powierzchni elementu obrabianego np. ornamenty, figury czy elementy dekoracyjne, oczyszczanie ma charakter delikatnego usuwania powstałych zabrudzeń.

Hydropiaskowanie wysokociśnieniowe - łączy zalety wysokociśnieniowego mycia wodą i piaskowania.

Czyścimy następujące powierzchnie:

  • elewacje
  • cegła
  • kamień
  • konstrukcje betonowe
  • konstrukcje stalowe
 

Reklama

 

Reklama

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem