Nawiewniki okienne

  1 |  

Montaż nawiewników okiennych – oferta firmy remontowej BTMI Projekt w Wałbrzychu


Wałbrzyska firma BTMI Projekt specjalizuje się w pracach remontowych i drobnych usługach budowlanych. Do naszych usług należy między innymi: iniekcja ciśnieniowa, osuszanie domów, malowanie natryskowe, aranżacja wnętrz oraz montaż nawiewników okiennych, który jest kolejnym elementem naszej oferty mającym na celu poprawę przepływu świeżego powietrza w  czterech ścianach naszych klientów.

Nawiewniki okienne to urządzenia montowane w oknach, których zadaniem jestkontrolowane doprowadzanie powietrza do pomieszczenia. Nawiewniki pełnią istotną funkcję w prawidłowym obiegu powietrza wewnątrz budynku -  pozwalają doprowadzać świeże powietrze w ilości zgodnej z przepisami, nawet przy szczelnie zamkniętych oknach. Działają one bez konieczności obsługi, a dodatkowo chronią przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. 

Montaż nawiewników w oknach to najbardziej oszczędny sposób doprowadzenia świeżego powietrza do Twojego domu. Chcesz w łatwy sposób kontrolować dostęp świeżego powietrza i jednocześnie zapobiec spadkowi temperatury w pomieszczeniu? Zadzwoń,napisz do nas, lub odwiedź osobiście naszą siedzibę w Wałbrzychu. Zapraszamy!

Nawiewniki okienne
DLACZEGO NAWIEWNIKI?   Wentylacja to ciągły proces jednoczesnego dostarczania świeżego, oraz usuwania zużytego powietrza z pomieszczeń mieszkalnych. Skutki źle działającej wentylacji widoczne (...)2015-01-20 11:11:28czytaj więcej...
  1 |  

Reklama

 

Reklama

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcejRozumiem